Etimesgut Arçelik Kombi Klima Servisi 272 82 92

arçelik sincanEtimesgut Arcelik Kombi Klima Servisi

Etimesgut Arcelik  kullanıcılarına arcelik marka kombi,klima konusunda özel servis hizmeti sunmaktayız.

Göktuğ Arcelik Kombi Klima Servisimiz bünyesinde bulundurduğu sektördeki uzman personeli ile garantili olarak siz arcelik kombi kullanıcılarına kombi bakımı,kombi arızası,klima bakımı,klima arızası,klima montajı konularında hizmet vermektedir.Etimesgut bölgesi olmak üzere Ankaranın hemen hemen her ilçesine bir telefonuz ile aynı gün servis imkanı sunarak sorunlarınızı çözüme kavusturmaktayız.

Yapılan işlemlerde gerek görülürse yedek parca değişimi (biz en son care olarak görüyoruz bu durumu) firmamız tarafından bir yıl süre ile garanti alrına alıyoruz.Arıza Tekrarı halinde siz etimesgut arcelik kombi klima kullanıcılarında hiçbir sekilde ücret talep etmiyoruz.

Göktuğ Etimesgut Arçelik Servisi olarak kombilerinize yılda bir defa klimalrınıza yılda iki defa bakım yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.Bakım yapılan klima ve kombiler bakımsız klima ve kkombilere oranla yakıt tasarrufu ve uzun ömür sağlamaktadır.

ETİMESGUT PROFESYONEL KOMBİ SERVİS HİZMETLERİ

Evler için en temel gereksinim kombi cihazıdır. Bizde Etimesgut arçelik kombi servisi firması olarak cihazınızla alakalı tüm sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. Öncelikli olarak kombi seçiminizde sizlere yardımcı oluyoruz. Evinize en uygun kombiyi sizlerle birlikte tercih ediyoruz. Bunun dışında kombinizin montajını uzman ve profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Her yıl düzenli olarak kombi bakımlarınızı gerçekleştiriyor ve sorunsuz bir kış geçirmenize yardımcı oluyoruz. Olası kombi arızalarınızda yine sizinle oluyoruz. Kalite ve garantili servis anlayışımız sizler içindir. Orjinal yedek parça ve uygun fiyatlarla işçilik hizmetlerimiz sizlere sunulmaktadır. Sizde şimdiden bakımlarınızı yaptırın ve kışı rahat geçirin. Ayrıca olası kombi arızalarınız için çözüm merkezi formunda hizmetler sunulmaktadır.
Etimesgut Arçelik  Klima Servisi
Firmamız ayrıca klima konusunda da uzman bir düzeydedir. Klima yaşam alanlarınızın vazgeçilmez bir cihazıdır. Lüks olmaktan çıkmış ve bir ihtiyaç haline dönüşmüştür. Bizde Etimesgut arçelik klima servis hizmetleri veren bir firma olarak 7/24 sizin yanınızda oluyoruz. Klima seçiminizde, montajında, bakımlarında ve olası arızalarında her türlü desteği en iyi şekilde sunuyoruz. Firmamız deneyim ve tecrübe olarak üst düzeydedir. Tüm çalışan kadrolarımız kalifiye ve uzman bir durumdadır. Klima ile alakalı her konuda bizi her zaman arayabilir ve servis talep edebilirsiniz. Geniş hizmet ağımız, hızlı servis anlayışımız, kalitemiz ve uygun servis fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında ve yardımında oluyoruz.

slide1 sincanAnahtar Kelimeler:etimesgut arcelik,etimesgut arcelik kombi,etimesgut arcelik kombi servisi,etimesgut arcelik servisi,etimesgut arcelik klima,etimesgut arcelik klima servisi,etimesgut kombi bakimi,etimesgut arcelik klima bakimi

 

Top
Arayın