Etimesgut Ariston Kombi Servisi 272 82 92

ariston sincan

Etimesgut Ariston Kombi Servisi 

Etimesgut Ariston Kombi Servisi olarak siz etimesgut kombi kullanıcılarına garantili özel servis hizmeti sunmaktayız.Ariston marka kombileriniz sorunları ne olursa olsun konusunda uzman teknisyenlerimizle garantili teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Etimesgut bölgesi başta olmak üzere Ankaranın merkez tüm ilçelerine kombi ariza,kombi bakimi konusunda uzman kadrumuzla sorunlarınızı çözüme kavusturuyoruz.

Kombilerinizde değişimi yapılan parcaların firmamız tarafında bir süre ile garantisi bulunmakla beraber arıza tekrarı halinde hiçbir ücret talep edilmemektedir.

 

KULLANIM KOLAYLIĞI SUNAN KOMBİLER

Kombi alırken mutlaka profesyonel yardımlar almak gerekmektedir. Kullanılacakları mekânlara uygun yoğuşmalı ya da yoğuşmasız seçenekleri değerlendirilerek alınacak olan kombiler düzenli bakımlar sayesinde çok uzun yıllar rahatlıkla kullanılacaklardır. Etimesgut Ariston kombi servisi yoğun mesai saatleri içerinde kendilerine ihtiyaç duyulan her an kullanıcıların yanında olmakta ve kombilerin sıkıntılarını gidermektedirler. Sorunların daha fazla arttığı kış aylarında gece ve hafta sonu fark etmeksizin günün her saati çalışmakta olan servis, müşterilerinin bu soğuk kış günlerinde mağdur olmamaları adına özenle çalışmaktadırlar. Servis bünyesinde hizmetleri sunmakta olan teknik servisi ekibinin her biri bu konuda gerekli eğitimleri almış olup, her yeni iş ile kendilerini biraz daha geliştirme fırsatı bulmaktalar.

Etimesgut Ariston Klima Servisi

Klimalarımızda zaman zaman ne yazık ki yanlış kullanımdan kaynaklı olarak ya da bakımları yapılmadığı için istenilen performansları bizlere verememektedirler. Yazın sıcak günlerinde serinletmeyen, kışın soğuk günlerinde ısıtmayan klimaların her zaman yanında olan Etimesgut Ariston klima servisi her türlü problemleri çok kısa sürede kesin olarak çözmektedir.  Servis işi oldukça zor bir iş olup, eğitim ve deneyim gerektirmektedir. Aksi takdirde klimaların sorunları çözülmeyecek olup, klimalar kısa sürede deforme olacak ve yeni klimalar için yeni harcamalar yapılmak zorunda kalacaktır. Zaman ve para kaybı yaşamadan klimaları ile uzun yıllar sıcak kış ve serin yaz geçirmek isteyenler daha klima almaya karar verdiklerinde servis ile gerekli irtibatları kurarak yanlış tercihlerden kurtulabilirler.

slide1 sincan

 

Bir Cevap Yazın

Top
Arayın