Etimesgut Baymak Kombi Klima Servisi 272 82 92

 

baymak sincan

Etimesgut Baymak Kombi Klima Servisi

Etimesgut Baymak Kombi Klima Servisi olarak Etimesgut Baymak Marka Kombi Klima Kullanılarına Özel Baymak Servis Hizmeti Sunmaktayız.

Ev ve isyerlerinizde kullanmakta olduğunuz Baymak marka cihazlarınızın her türlü sorunlarında servis telefonlarımızdan randevu alarak aynı gün içerisinde teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Konusunda uzman Baymak Kombi Klima teknisyenlerimiz adresinize gelerek sizlere çözüm yolları sunarlar.Kombi veya klimalarınızda değişimi yapılacak yedek parcalar Etimesgut servisimiz tarafından bir yıl süre altına alınıp  arıza tekrarı halinde sorunlarınız yine aynı gün içersinde hiç bir ücret talep edilmeden cözüme kavusturulmaktadır.

Etimesgut Baymak Servis olarak kombi bakımlarınızı yılda bir defa,klima bakımlarınızı yılda iki defa yaptırmanızı önemle tavsiye ediyoruz.Bakımı yapılan kombi ve klimalarınız sizlere daha iyi performans vereceği gibi yakıt tüketiminide en asgariye indirgeyecektir.

ETİMESGUT BAYMAK KOMBİ SERVİSİ

Teknoloji hayatımızda pek çok şeyi değiştirmiş ve hayatımızı çok daha kolay bir hale getirmiştir. Sıcak su, ısınma ve mutfak için en uygun çözüm ve geliştirilen en iyi teknoloji kombidir. Etimesgut Baymak kombi servisi olarak kombinizin doktoruyuz. Uzman bir firmayız. Etimesgut ve çevre bölgelerde kombi servis hizmetleri sağlıyoruz. Kombi seçimi, montajı, bakımı ve her türlü kombi arıza durumlarınızda sizlere yardımcı oluyoruz. Sadece bir telefon uzaklıktayız. Bizi 7/24 arayabilir, canlı destek alabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz. Kombi önemli ve tehlikeli bir cihazdır. Bu cihaz için tüm işlemleri teknik ve uzman bir firmanın yapması gerekir. Bu konu çok önemlidir. Sizde kombiniz ile alakalı tüm sorunlarınızı bize iletebilir ve bizden her türlü yardımı alabilirsiniz. Bölgede en çok güvenilen ve tercih edilen servis firması olduk. Sizlerin memnuniyeti her zaman temel hedefimiz olmuştur. Bu sayede her geçen gün büyümekte ve daha iyi yerlere gelmekteyiz.

Etimesgut Baymak Klima Servisi

Klima yaşamsal bir cihazdır. Yaz ayları sıcak ve nemle birlikte oldukça bunaltıcı geçmektedir. Bizde Etimesgut Baymak klima servisi hizmetlerini en iyi şekilde veriyor ve klimanızın ihtiyacı olan ne varsa sağlıyoruz. ücretsiz keşif, montaj, bakım ve tüm arızalarınızı garantili bir şekilde gideriyoruz. Çok uygun servis fiyatlarımız bulunmaktadır. Uygun ve alternatif ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Ayrıca kredi kartı geçerlidir ve kartla ödeme yapabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: sEtimesgut baymak,etimesgut baymak servisi,etimesgut baymak kombi servisi,etimesgut baymak klima,etimesgut baymak klima servisi,etimesgut baymak kombi bakimi,etimesgut baymak klima bakimi,etimesgut baymak kombi ariza servisi,etimesgut baymak klima montaj servis

slide1 sincan

Baymak E01 : Gaz beslemesi , blokaj arızası : Kombiyi resetleyiniz.

Baymak E02 : Emniyet termostat arızası : Cihazı resetleyin 3sn bekleyin

Baymak E03 : Baca termostat hatası

Baymak E05 : Isıtma ntc arızası

Baymak E06 : Sıcak su ntc arızası

Baymak E10 : Su basıncı düşük : Bar ayarını kontrol ediniz. (1,5 değerde olmalıdır.)

Baymak E25 : Aşırı sıcaklık arızası

Baymak E35 Alev oluşumu arızası : Kombiye reset atınız. 3sn basılı tutunuz. Geçmedi takdir de teknik servis çağırınız.

Baymak E80: Devresel sistem hatası

Baymak E97: Yanlış enerji beslemesi : Cihazın fişini çekip tekrar takınız.

Baymak E98: Ana kontrol panosu elektrik arızası. Servis çağırınız.

 

 

Top
Arayın